BALANS Biuro Rachunkowe Justyna Przewoźna

Nasze Biuro Rachunkowe BALANS zapewnia kompleksową obsługę Twojej działalności gospodarczej.                  Założymy Twoją działalność gospodarczą, i jeżeli będzie to możliwe pozyskamy środki finansowe na jej rozpoczęcie i/lub rozwój. Przygotujemy wszystkie niezbędne wnioski i dokumenty oraz dokonamy stosownych zgłoszeń.

Poprowadzimy Twoje rozliczenia rachunkowe i podatkowe z uwzględnieniem wybranej przez Ciebie formy opodatkowania.  W Twoim imieniu prowadzimy wszystkie wymagane prawem i przepisami ewidencje łącznie z JPK, oraz terminowo przekazujemy je do odpowiednich Urzędów.                                                                                 

Zajmiemy się również obsługą kadrowo-płacową Twoich pracowników. Przeszkolimy ich  z zakresu BHP, przygotujemy ORZ dla stanowisk pracy. Dopilnujemy, aby w firmie były osoby przeszkolone również z zakresu PPOŻ i PPPM oraz BHP dla osób kierujących Pracownikami.

Reprezentujemy Cię godnie  przed wszystkimi Organami Kontroli i Urzędami w zakresie prowadzonej przez Ciebie działalności gospodarczej, jeżeli tylko unormowania prawne na to pozwalają.

Ty zajmujesz się swoim BIZNESEM i robisz to na czym się znasz, a My zajmujemy się Twoją Księgowością, bo robimy to na czym się znamy.

logo
pokaż
wszystkie

BALANS Biuro Rachunkowe Justyna Przewoźna