”LIDER” BIURO RACHUNKOWE Grzegorz Gałuszka

mojebiuro24
poleca

KSIĘGOWOŚĆ TO NIE TYLKO  WPROWADZANIE DANYCH, TO RÓWNIEŻ WIEDZA, KTÓRA PRZEKŁADA SIĘ NA SUKCES FIRMY

Szanowni Państwo,

nazywam się Grzegorz Gałuszka i jestem właścicielem Biura Rachunkowego "Lider" w Jeleniej Górze.

                                                              Informacje podstawowe

Świadczę kompleksowe usługi księgowe oraz kadrowe dla początkujących oraz doświadczonych przedsiębiorców, prowadzących swoją działalność w różnych formach prawnych, tj. jednoosobowa działalność gospodarcza, spółki cywilne, spółki osobowe, spółki kapitałowe. Swoją działalność koncentruję na obsłudze mikro oraz małych przedsiębiorstw. Obsługujemy firmy głównie z województwa dolnośląskiego, ale chętnie nazwiązujemy współpracę z klientami z innych województw Polski.  

Zależy mi na tym, aby mój klient czuł, że jest faktycznie obsługiwany przez księgowego o szerokich horyzontach, dlatego też stały kontakt z klientem jest dla mnie bardzo istotny. Nie prowadzę obsługi księgowej polegającej jedynie na biernym księgowaniu dokumentów bez fachowego wsparcia. Mój klient powinien zawsze zdawać sobie sprawę z kondycji finansowej swojej działalności, gdyż taka wiedza pozwala podejmować właściwe decyzje prowadzące do rozwoju swojego biznesu. Z przyjemnością aktywnie włączam się również w proces rozwoju działalności moich klientów, służąc swoimi radami  i doświadczeniem, ponieważ mam świadomość,  że rozwój moich klientów oznacza także mój własny rozwój. Takie podejście do wykonywania mojej pracy, pozwala mi dać Państwu gwarancję rzetelności i wysokiej jakości świadczonych przeze mnie usług, a przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa, które pozwoli Państwu całkowicie skupić się tylko na realizacji własnych zamierzeń i pomysłów biznesowych.

W swojej działalności wykorzystuje nowoczesne aplikacje księgowe, z pomocą których prowadzę sprawy księgowe oraz kadrowo-płacowe. Uważam, że przedsiębiorca , który nie ma stałego wglądu do swoich dokumentów, nie ma jednocześnie podstawowych informacji do zarządzania swoim biznesem. Dlatego też każdy klient mojego biura otrzymuje pełny wgląd online do swoich dokumentów, a także profesjonalne narzędzie do wystawiania faktur sprzedaży.

                                                                             Współpraca

Preferuję model współpracy polegający na systematycznym przekazywaniu dokumentów elektronicznych (skanów), natomiast klient przechowuje oryginały na własne potrzeby, biuro natomiast przechowuje dokumentację w formie elektronicznej - taką mozliwość przewidują obecnie przepisy prawa krajowego. Model takiej współpracy pozwala na udzielanie klientowi informacji na bieżąco na temat sytuacji finansowej, pozwala na szybką reakcję ze strony biura w przypadku stwierdzenia nieprawidłowości w przekazanych dokumentach, a także powoduje oszczędność czasu, co przekłada się na niższe koszty obsługi ksiegowej. Z doświadczenia wiem, że model ten jest zdecydowanie bardziej efektywny, aniżeli model tradycyjny, w któym przekazuje się komplet dokumentów księgowych po zakończeniu danego miesiąca.

Inne modele współpracy, które Państwo preferują, są oczywiście również możliwe.

                                                                     Komunikacja z księgowym

Moje dotychczasowe doświadczenie pokazuje, iż dla przedsiębiorców korzystających z usług biura rachunkowego niezwykle ważny jest dobry kontakt ze swoim księgowym, którego niewątpliwie wymagają przeróżne zdarzenia, wymagające szybkiej i fachowej konsultacji. Rzadko który przedsiębioraca ma czas, aby przyjeżdzać osobiście do biura na konsultacje. To wszystko odbywa się poprzez dostępne środki komunikacji. Stały kontakt ze mną jest możliwy w dowolny, najwygodniejszy dla Państwa sposób, tj.  telefonicznie, mailowo, poprzez skype, czy whats up lub też inne aplikacje z których chętnie Państwo korzystają i które pozwalają ograniczyć do minimum koszty rozmów.

                                                                      Obsługa osób zagranicznych

Obsługuję również osoby zagraniczne prowadzące swój biznes na terenie Polski. Obsługę prowadzę w jezyku niemieckim oraz angielskim.

 

Serdecznie zapraszam do kontaktu oraz współpracy!

Grzegorz Gałuszka

 

 

logo
pokaż
wszystkie

”LIDER” BIURO RACHUNKOWE Grzegorz Gałuszka