MARWIKA Sp. z o.o. Przyjazne Biuro Rachunkowe

mojebiuro24
poleca

MARWIKA – Twoje biuro rachunkowe (nie tylko) on-line

 

W dzisiejszych czasach wszyscy jesteśmy w ciągłym biegu, z pracy do domu, z domu do pracy. Czasem potrzebujemy także chwili oddechu. A my to w pełni rozumiemy!

 

Dlatego też z naszego  biura rachunkowego MARWIKA możesz korzystać nie tylko w tradycyjny sposób, przychodząc, składając dokumenty. Wszystko możemy załatwiać on-line, przy wykorzystaniu internetu! Wystarczy skorzystać z usług naszego partnera i zarejestrować się na stronie marwika.pl/biuro-online/ lub mb24.pl

Jeśli wolisz jednak kontakt interpersonalny, to także nie stanowi dla nas problemu: świadczymy nasze usługi księgowe i kadrowo-płacowe na terenie Warszawy, Radomia i okolic.

Dokumenty możesz więc dostarczyć w taki sposób, jaki najbardziej Ci odpowiada: w formie papierowej lub elektronicznej.

Nasze usługi:

  • Księgowość - wszystkie przewidziane prawnie formy rozliczeń od Karty Podatkowej do Ksiąg Handlowych
  • Kadry i Płace - pełna opieka od zatrudnienia do wystawienia Świadectwa Pracy
  • Inne - pomoc w założeniu firmy (wszystkie formy  prowadzenia działalności gospodarczej), sprawozdania US, KRS, ZUS, GUS, sprzedaż spółek...

Ponadto oferujemy naszym klientom usługę Wirtualnego Biura, dając im możliwość rejestracji firmy w Warszawie lub w Radomiu. Do dyspozycji pozostawiamy także przygotowane i wyposażone pomieszczenie biurowe.

Dlaczego MARWIKA?

Biuro rachunkowe MARWIKA już od 2004 roku świadczy usługi księgowe i kadrowo-płacowe. Nasze doświadczenie i wiedza z zakresu księgowości, rachunkowości, systemu podatkowego i prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych pozwalają nam zaoferować kompleksowe usługi księgowe i kadrowo-płacowe niezależnie od wielkości podmiotu gospodarczego oraz sposobu prowadzenia rachunkowości.

Cechuje nas przede wszystkim rzetelność i dokładność. Od zawsze naszym celem była, jest i będzie najwyższa jakość świadczonych usług. Przepisy prawa podatkowego oraz rachunkowości nie mają przed nami żadnych tajemnic!

Możesz nam zaufać! Same za siebie mówią o tym nasze kwalifikacje, potwierdzone przez Certyfikaty Księgowe wydane przez Ministerstwo Finansów. Zaświadczają  o naszej wiedzy oraz umiejętności stosowania przepisów o rachunkowości, prawa podatkowego,  prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Dokumentami tymi mogą wylegitymować się wszyscy członkowie zarządu Spółki.

W momencie, w którym powierzysz nam prowadzenie za siebie spraw księgowych i sprawozdawczych, możesz głęboko odetchnąć. Dajemy Ci komfort, możliwość rozwijania w spokoju własnej działalności.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu!

marwika.pl/kontakt/

logo
pokaż
wszystkie

MARWIKA Sp. z o.o. Przyjazne Biuro Rachunkowe