MIKO Biuro Rachunkowe

Biuro Rachunkowe MIKO świadczy kompleksową obsługę rachunkowo-księgową i kadrowo-płacową zarówno małych jednoosobowych działalności gospodarczych jak również średnich i dużych spółek kapitałowych. Nasze usługi dopasowujemy indywidualnie do każdego klienta, w zależności od specyfiki danej firmy. Bazując na doświadczeniu zdobytym podczas współpracy z różnorodnymi firmami. Najważniejszą osobą w biurze jest Miłosz A. Koldun, z wykształcenia ekonomista, magister prawa oraz samodzielny księgowy. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz Uczelni Łazarskiego w Warszawie. Autor prac naukowych między innymi na temat szeroko pojętego systemu podatku VAT czy Amerykańskiego podatku od sprzedaży. 

To co wyróżnia nasze biuro to stały kontakt z klientami. Dajemy sobie 24h na odpowiedź na wszelkie zapytania, natomiast w sprawach pilnych jesteśmy pod telefonem. Dodatkowo wszystkie Państwa sprawy będzie obsługiwać zawsze ta sama osoba.

 

Przykładowe ceny:

Prowadzenie KPIR od 150zł

Prowadzenie rejestru VAT od 50zł

Pełna księgowość od 500zł

Kady i płace od 25zł

MAMY SPECJALNY PAKIET DLA E-COMMERCE! FAKTURY E-COMMERCE BEZ LIMITU! 

W celu uzyskania indywidualnej oferty prosimy o kontakt mailowy na kontakt@mikobr.pl lub kontakt telefoniczny pod numerem 601-560-027 

logo
pokaż
wszystkie

MIKO Biuro Rachunkowe