NUMERIUS Sp. z o. o.

 

Zachęcamy do współpracy !!!

Numerius specjalizuje się w obsłudze procesów księgowych podmiotów gospodarczych. Jeżeli planujesz skorzystać z księgowości zewnętrznej lub poszukujesz współpracowników, którzy wzmocnią Twoje służby księgowe, to jesteśmy dla Ciebie rozsądną alternatywą. Posiadamy własne narzędzia IT umożliwiające sprawną komunikację i w sposób nowoczesny traktujące obsługę procesów księgowych i biznesowych.

Obszary specjalizacji:

a) podmioty zajmujące się windykacją wierzytelności (faktoring, obrót wierzytelnościami, nabywanie we własnym zakresie w celu windykacji) - mamy przygotowane gotowe schematy podatkowe dla różnych wariantów prowadzonej windykacji, posiadamy system umożliwiający ewidencję wpłat w oparciu o obsługę płatności masowych oraz rozliczający koszy nabycia w oparciu o stosowane na rynku standardy;

b) obsługa nieruchomości biurowych (najem powierzchni, najem stanowisk pracy) - wyróżnia nas posiadanie autorskich narzędzi IT pozwalających na automatyzację procesów obsługi sprzedaży, obsługę płatności masowych, rozliczanie kosztów opłat eksploatacyjnych według wielu stosowanych na rynku standardów.

Dzięki rozwiniętym narzędziom pracy nakierowanym na pracę zdalną nie musisz się obawiać, że outsourcing księgowości będzie się wiązał z utratą stałego kontaktu z księgowym.

logo
pokaż
wszystkie

NUMERIUS Sp. z o. o.