Srebrne rachunki Katarzyna Treppa

Profesjonalne mobilne usługi księgowe.

Dzięki wszechobecnemu internetowi możesz świadczyć swoje usługi gdzie chcesz i dzięki kilku kliknięciom w przeglądarce możesz wystawić fakturę za swoje usługi.

Nasze biuro specjalizuje się w świadczeniu usług księgowych zdalnie a koszt prowadzenia ewidencji księgowej zaczyna się już od 150zł !!! Chcesz poznać nas osobiście? Nic straconego. Ugościmy Cię w naszych progach pyszną kawą i chętnie porozmawiamy o dobrej księgowości.

Teraz księgowość i kontakty z biurem stają się dużo łatwiejsze a nasz miesięczny stały pakiet sprawia, że nie zaskoczą Cię żadne dodatkowe czy ukryte opłaty. Napisz do nas już dziś i skorzystaj z promocji 30% na pierwsze rozliczenie!

Założycielką i właścicielką biura jest Katarzyna Treppa absolwentka Finansów i Rachunkowości Uniwersytetu Gdańskiego oraz studiów podyplomowych dla Menedżerów Motoryzacji na najstarszej i najbardziej prestiżowej szkole ekonomicznej w Polsce.
Posiada wieloletnie doświadczenie na stanowisku głównego księgowego w największych dealerstwach samochodowych na pomorzu. Zarządzanie wielomilionowym kapitałem ma we krwi więc i Twój biznes poprowadzi ku rozwojowi.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego biura nie tylko w zakresie księgowości ale również doradztwa biznesowego. Nie wahaj się! Napisz do nas klikając w formularz kontaktowy.

https://www.facebook.com/ksiegowaSR/

logo
pokaż
wszystkie

Srebrne rachunki Katarzyna Treppa