TaxShield Biuro Rachunkowe Online

Biuro Rachunkowe Online!

TaxShield księgowość internetowa z opiekunem księgowym. Wysyłaj dokumenty elektronicznie. My zajmiemy się księgowaniem. Dzięki aplikacji nie musisz zbierać dokumentów na koniec okresu rozliczeniowego. Zajmi się działalnością gospodarczą,a nie księgowaniem. TaxShield Biuro Rachunkowe Online obsługuje całą Polskę!

Firma bez zus

Przejdź na spółkę z o.o. - Firma bez zus i odpowiedni dobór podatkowa sprawią że zaoszczędzisz - wiecej pieniędzy to inwestycję dla twojego biznesu. Jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji. Pełna obsługa online - dostarczasz dokumenty przez internet, my zajmujemy się resztą! Integracja e-commerce - jeśli masz sklep internetowy dostarczanie dokumentów możemy zautomatyzować! Eksperci dbają o twoje interesy oraz reprezentują Cie przed urzędem skarbowym. Bezpieczne dane na wielu serwerach, stały wgląd w pracę księgowych oraz pewność zaksięgowania dokumentów. Taxshield najwygodniejsze biuro rachunkowe online.

Spółka zoo w Taxshield to:

  • firma bez zus
  • pełna księgowość internetowa
  • rejestracja spółki gratis
  • optymalizacja podatkowa
  • brak konieczności płacenia składek

Rejestracja Spółki Zoo Gratis!

Elektronicznie i bez wychodzenia z domu. Potrzebujesz tylko profile ePuap. Podpisywanie dokumentów odbywa się w systemie s24. Pełne wsparcie podczas składania wniosku. Zadbamy o Twoje podatki tak, że ich nie będzie! Kadry i płace również są w nasyzm zakresie.

Otrzymasz dostęp do systemu księgowego z możliwością wystawiania faktur. Tak wystawiona faktura jest odrazu widoczna dla księgowego i nie musisz jej mu wysyłać.

Dostaniesz powiadomienia o ważnych teminach podatkowych. Zawierające kwoty, numery kont i blankiet przelewu na podatek.

Będziesz miał przydzielonego idynwidualnego opiekuna księgowego, który zawsze odbiera telefon i odpisuje na maile.

Tylko ksiegowi z dużym doświadczeniem i certyfikatem. 

logo
pokaż
wszystkie

TaxShield Biuro Rachunkowe Online