WEB.LEX BOOKKEEPING Sp. z o. o.

Chcesz mieć spokój ze swoimi rozliczeniami podatkowymi, żeby spokojnie zająć się swoją prawniczą pracą? 

Bez stresu, porządnie i oszczędzając swój czas?

W web.lex Bookkeeping księgowość prawnicza jest czymś znacznie więcej, niż tylko gromadzeniem dokumentów i obliczaniem podatku. To nie tylko faktury i niezbędne rozliczenia z fiskusem, ale także wiedza biznesowa, potrzebne narzędzia i wsparcie w rozwoju kancelarii prawnej.

Księgowość kancelarii prawnej zaprojektowaliśmy tak, aby oszczędzała Twój czas, pomagała rosnąć Twojej kancelarii i dawała Ci maksimum wolności od księgowych obowiązków.

Jeśli właśnie rejestrujesz swoją kancelarię - współpracuj razem z nami od samego początku. Jeśli zaś prowadzisz już kancelarię - rozważ przeniesienie księgowości do web.lex Bookkeeping.

Szczegóły naszej oferty znajdziesz na stronie web.lex Bookkeeping tutaj>> 

***

Zobacz kilka opinii o naszej Najwygodniejszej Księgowości Prawniczej:

  • adw. Aleksandra Gaczek:

Jestem bardzo zadowolona z usług księgowych w web.lex Bookkeeping. Mam świetny kontakt z osobą prowadzącą moją księgowość - Kasią Solgą - jest profesjonalna, rzetelna, zaangażowana, a przy okazji bardzo miła. Mogę z czystym sumieniem polecić. 

  • r. pr. Kinga Konopelko:

Dziękuję za profesjonalne podejście i za pomoc. Dziękuję także za wyjaśnianie wszelkich wątpliwości i cierpliwe odpowiadanie na wszystkie pytania oraz za poszukiwanie rozwiązań. Gorąco polecam współpracę z Panią Kasią i Panem Rafałem.

  • r. pr. Jolanta Skrobowska:

Możliwość rozwijania firmy razem z ludźmi, którzy rozumieją jej specyfikę, podzielają jej wartości i tworzą dla niej dobre otoczenie -  jest bezcenna. Tacy są właśnie twórcy web.lex Bookkeeping: Rafał Chmielewski i Katarzyna Solga – specjaliści branży prawniczej i księgowej. Warto skorzystać z ich wiedzy i doświadczenia.

  • adw. Przemysław Brzdąk:

Korzystam z usług web.lex Bookkeeping od ponad pół roku. Jestem z naszej współpracy niezmiernie zadowolony. Przede wszystkim doskonała jest w firmie web.lex Bookkeeping obsługa klienta, ekspresowa reakcja i kontakt zarówno telefoniczny jak i mailowy. Oczywiście sam poziom usług księgowych jest na wzorcowym poziomie. Prowadząca biuro Kasia Solga jest profesjonalistką w swym fachu i zawsze służy dobrą radą, gdy pojawiają się jakieś problemy lub wątpliwości z rozliczeniami. Informacje o płatnościach podawane z odpowiednim wyprzedzeniem. Z całym przekonaniem mogę polecić web.lex Bookkeeping jako doskonałe biuro księgowe, szczególnie kancelariom prawnym, które potrzebują profesjonalnej, sprawnej i przejrzystej obsługi księgowej.

***

logo
pokaż
wszystkie

WEB.LEX BOOKKEEPING Sp. z o. o.