Welltax Dorota Prokofij

Nazywam się Dorota Prokofij. Jestem specjalistą podatkowym, pasjonatem prawa podatkowego, a przede wszystkim właścicielem Biura Rachunkowego Welltax.
Działam lokalnie w Bielsku-Białej i na odległość w całej Polsce.
Pomagam przedsiębiorcom i freelancerom w obsłudze księgowej.

 

Doświadczenie

Z księgowością jestem związana od 2009 roku. Od samego początku swojej kariery mam głównie do czynienia z jednoosobowymi firmami, dlatego jest to obszar w którym się specjalizuję. Ilość branż, przypadków i problemów, z którymi miałam do czynienia jest ogromna.
Współpracowałam również z Doradcą Podatkowym, na stanowisku Konsultanta Podatkowego. Do moich głównych zadań należało pomaganie innym pracownikom działu księgowego, poprzez udzielanie odpowiedzi na trudne pytania, pomoc w niecodziennych sytuacjach klientów. Zajmowałam się również audytem, weryfikacją poprawności księgowań, jak i prowadzeniem szkoleń.

Wiedza

Uczestniczyłam w wielu szkoleniach i kursach związanych z tematyką księgową. Posiadam m.in certyfikat Specjalisty Podatkowego wydanego przez MDDP Sp. z o.o., Specjalisty ds. Kadr i Płac, Specjalisty ds. Rachunkowości – wydane przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, którego również jestem członkiem. Oraz wiele innych szkoleń tematycznych, w których biorę udział na bieżąco.

Komfort i bezpieczeństwo

Posiadam wysokie ubezpieczenie OC oraz gwarantuję pełną odpowiedzialność za prowadzoną dokumentację.
Wiem jak stresujące potrafią być wizyty w Urzędzie Skarbowym dlatego będę reprezentować Cię przed Urzędami, oraz ZUS-em.
Mam doświadczenie i wiem jak rozmawiać w trudnych sytuacjach, czasem nie łatwym językiem z Urzędnikami.

 

logo
pokaż
wszystkie

Welltax Dorota Prokofij