Księgowość dla każdego

za darmo przez 12 miesięcy!

✅ Skopiuj kod rabatowy: ZADARMO2021
✅ Wpisz go na stronie https://wfirma.pl/rejestracja-przez-kody
✅ Korzystaj z systemu za darmo przez rok!
Załóż darmowe konto

Automatyczne księgowanie

OCR za darmo i bez limitu

Mobilne wystawianie faktur

Integracja z e-ZUS

Prosta wysyłka deklaracji

Integracja z bankowością online

Integracja z GUS

Integracja z Fiskusem

Integracja z białą listą VAT

Drukarki fiskalne online

Elektroniczne płatności

Rozliczenie samochodów

Darmowy moduł CRM

Kalendarz przedsiębiorcy

Zarządzanie sprzedażą

Księgowość dla każdego - to prostsze niż myślisz!

Program do księgowości dla każdego rozwiązuje problemy przedsiębiorcy w jednym miejscu!

Wsparcie ekspertów

Łatwe korzystanie z ulg

Bezpłatne aktualizacje systemu

Bezpieczeństwo danych

Mobilny dostęp

15
lat
na rynku
390
tys.
użytkowników
3
mln
wysłanych e-deklaracji
62
mln
wystawionych faktur

Przedsiębiorcy coraz częściej decydują się na samodzielne prowadzenie księgowości, zmniejszając dzięki temu koszty prowadzonej działalności. Jednak podejmując decyzję o samodzielnym prowadzeniu księgowości swojej firmy, przedsiębiorca musi pamiętać o kilku podstawowych sprawach.

Samozatrudnienie oznacza prowadzenie działalności gospodarczej w swoim imieniu i na własne ryzyko. Coraz więcej osób zamiast klasycznego zatrudnienia na etacie wybiera założenie swojej firmy. Rejestracja działalności gospodarczej wiąże się jednak z różnego rodzaju obowiązkami, takimi jak prowadzenie księgowości.

Księgowość online to idealne rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy cenią sobie samodzielność i wygodę w dostępie do danych firmy, a które przede wszystkim możliwość rozliczania firmy bez konieczności fizycznego odwiedzania urzędów skarbowych oraz ZUS. Czym jest samodzielna księgowość online? Sprawdź!

Czym jest samodzielna księgowość dla każdego?

Wielu przedsiębiorców rozpoczynając działalność niewiele wie o księgowości i prawie podatkowym. Nie wyklucza to samodzielnego prowadzenia księgowości dla firmy. System wFirma oferuje oprogramowanie księgowe z opieką online, świadczoną przez ekspertów księgowych w ramach platformy. Indywidualne wsparcie ekspertów oraz pomoc oferowana w formie artykułów zamieszczanych na stronie pomoc.wfirma.pl pozwala na samodzielne rozliczanie oraz prowadzenie dokumentacji, nawet w przypadku posiadania podstawowej wiedzy w tym zakresie. Program do księgowości online wFirma został stworzony z myślą o przedsiębiorcach, którzy nie mają większej wiedzy księgowej, a chcą prowadzić księgowość samodzielnie. Z naszego doświadczenia wiemy, iż księgowość dla każdego jest możliwa.

Dla kogo jest księgowość online?

Księgowość online, czyli księgowość dla każdego pozwala osobom samozatrudnionym, właścicielom mikro i małych przedsiębiorstw na samodzielne rozliczanie swojej firmy, bez zmartwień o zmieniające się przepisy w prawie podatkowym. Taka księgowość skierowana jest do firm, które ustawowo mają obowiązek rozliczania podatków w formie: progresywnego opodatkowania według skali, liniowego podatku dochodowego, zryczałtowanego podatku ewidencjonowanego.

Jakie narzędzia posiada system oferujący księgowość dla każdego?

Oprogramowanie posiada w podstawowej ofercie między innymi: oprogramowanie do wystawiania faktur i CRM, system przetwarzania danych OCR i automaty księgowe, moduł do prowadzenia ewidencji środków trwałych, moduł rozliczania podatków i składek ZUS, moduł kasa/bank zintegrowany z e‑bankowością, moduł finansowania zintegrowany z faktoringiem online, moduł windykacja. Z poziomu systemu przedsiębiorca ma możliwość wygenerowania w prosty sposób deklaracji elektronicznych oraz raportów JPK_V7, aby w kolejnym kroku wysłać je bezpośrednio do Ministerstwa Finansów oraz do ZUS. Ponadto program posiada funkcje automatycznego wyliczania i księgowania różnic kursowych. Pozwala także na rozliczenie pojazdów i prowadzenie dokumentacji związanej z wydatkami poniesionymi na ich użytkowanie. Właśnie dlatego księgowość online to księgowość dla każdego.

Księgowość dla każdego ze wsparciem ekspertów

Samodzielna księgowość online to wiele przydatnych funkcji w jednym systemie. Oferowane narzędzia umożliwiają wygodnie i bezpiecznie prowadzenie księgowości dla Twojej firmy, bez pomocy księgowej. System wFirma.pl zapewnia proste wprowadzanie wydatków do Książki Przychodów i Rozchodów. Po stronie przedsiębiorcy leży wyłącznie obowiązek określenia, czego dotyczy faktura oraz przez jakiego kontrahenta i na jaką kwotę została wystawiona. Program automatycznie przypisze wydatek do odpowiedniej kolumny w KPiR, a następnie go zaksięguje. Użytkownik systemu może liczyć na pomoc ekspertów wFirma.pl z zakresu księgowości, podatków, prawa gospodarczego oraz na wsparcie techniczne w razie ewentualnych problemów. Co ważne, odpowiedzi na pytania udzielane są w formie wiadomości pisemnych, a to daje możliwość powrotu do wypowiedzi eksperta. Każde zapytanie analizowane jest indywidualnie, a odpowiedź odnosi się tym samym do konkretnego problemu każdego klienta.

Jak zacząć pracę w systemie księgowym?

Księgowość dla każdego dostępna jest w każdym momencie roku podatkowego. W sytuacji, gdy przedsiębiorca rozpoczynający prowadzenie działalności jeszcze nie dokonał odpowiednich formalności w stosunku do ZUS oraz do urzędu skarbowego, ma możliwość przygotowania oraz przesłania formularzy zgłoszeniowych bezpośrednio z poziomu programu. W przypadku, gdy celem jest przeniesienie firmy z innego systemu lub biura rachunkowego, system pozwala na kontynuowanie prowadzenia odpowiednich ewidencji. Z myślą o przedsiębiorcach planujących zmianę oprogramowania, oferujemy możliwość przetestowania systemu wFirma za darmo przez 12 miesięcy. To czas, który pozwala na pełne poznanie możliwości programu, dostępnych funkcji oraz rozliczenie całego roku podatkowego.

  • 5/5 (46)