Program dla biur rachunkowych

Nowa jakość księgowania

System kompleksowy i łatwy w użyciu. Postaw na oprogramowanie ALL IN ONE:
- księgowość podatkowa
- kadry i płace
- ubezpieczenia ZUS

Zarządzaj wszystkimi procesami w biurze rachunkowym z poziomu jednego systemu. Korzystaj z darmowych aktualizacji i bezpłatnego wsparcia ekspertów! Zoptymalizuj pracę, obniż koszty przez automatyzacje i zdobywaj nowych klientów. Wypróbuj program tańszy od innych systemów. Testuj za darmo przez 30 dni.
Testuj bezpłatnie

Księgowość online

Zarządzaj obsługą księgową

Korzystając z MojeBiuro24.pl maksymalnie usprawnisz rozliczenia Twoich klientów. Schematy księgowe zapewnią Ci szybkie księgowanie wydatków. Ciesz się wygodą księgowości online, korzystaj z automatycznego księgowania zdarzeń.

Rozliczaj klientów z dowolnego miejsca na każdym urządzeniu. Zoptymalizuj proces rozliczeń dzięki takim funkcjom jak: automatyczne wyliczanie różnic kursowych, RMK, biała lista VAT, schematy rozliczania pojazdów czy integracja z e-Bankowością oraz ZUS, GUS, CEIDG i MF.

Kadry i płace

Wszystko w jednym miejscu

Kadry, płace i ubezpieczenia dla biur rachunkowych dostępne online w jednym systemie! Łatwo twórz umowy dzięki bezpiecznym wzorom i generatorowi umów. Sprawnie rozliczaj listy płac online i generuj dla wszystkich pracowników.

Korzystaj z funkcji automatycznego wyliczania czasu pracy, łatweho generowania zobowiązań podatkowych PIT-4 czy automatycznego generowania zaświadczeń. Prowadź elektroniczne akta osobowe i pobieraj dane bezpośrednio z PUE ZUS.

Ubezpieczenia i ZUS

Bezpośrednia wysyłka do ZUS

Zaoszczędź czas i wysyłaj dokumenty od razu do ZUS, bez potrzeby używania programu Płatnik! System mb24.pl jest certyfikowany przez ZUS i jako jeden z kilku programów w Polsce, pozwala na bezpieczną wysyłkę deklaracji bezpośrednio do ZUS-u.

Wypełnisz i wyślesz wszystkie deklaracje w jednym miejscu. MojeBiuro24.pl umożliwia też masową wysyłkę deklaracji przez biuro rachunkowe za wszystkich klientów jednocześnie, za pomocą podpisu kwalifikowanego. Dzięki mb24.pl zapomnisz o kłopotach z programem Płatnik!

Sprawdzanie podatkowe

Weryfikacja dokumentów

Szybko zweryfikuj poprawność wszystkich zaksięgowanych dokumentów w jednym miejscu, dzięki funkcji sprawdzania podatkowego w systemie!

Przy pomocy sprawdzania podatkowego z łatwością wyłapiesz ewentualne błędy w księgowaniu i szybko poprawisz dokument. Sprawdzanie umożliwia weryfikację informacji zawartych w KPIR/Ewidencji Przychodów, Rejestrach VAT oraz Środkach Trwałych i WNiP.

Zarządzaj biurem nowocześnie

Optymalizuj pracę

Wysyłaj wszystkie deklaracje VAT klientów jednym kliknięciem. Udostępniaj im wyniki podatków mailowo lub w sms. Miej wgląd do raportów pracochłonności.

Wystawiaj cykliczne faktury za usługi biura z automatyczną wysyłką na maila. Kontroluj Twoje finanse, wysyłając przypomnienia o zaległych płatnościach poprzez sms lub e-mailem. Szybko sporządzaj wezwania do zapłaty i otrzymuj należności od klientów na czas.

Szybko i sprawnie poruszaj się w systemie, dzięki bezpłatnej asyście naszych ekspertów! Pomoc specjalistów jest darmowa, nie ma żadnych dodatkowych opłat.

Korzystaj z funkcji “Zapytaj eksperta”, która jest dostępna od razu po zalogowaniu się w systemie MojeBiuro24.pl. Zapytania są rozwiązywane profesjonalnie, a odpowiedź uzyskasz najpóźniej do godziny czasu! Masz też dostęp do historii korespondencji z naszymi ekspertami.

Pozyskuj nowych klientów

Reklamuj się na mb24.pl

Reklamuj się bezpłatnie na naszej stronie internetowej mb24.pl i zdobądź nowych klientów. Dzięki reklamie, sami się odezwą! Wystarczy, że posiadasz 5 opłaconych kont w systemie MojeBiuro24.pl, wówczas możesz umieścić wizytówkę reklamową swojego biura na naszej stronie.

Oszczędzaj z MojeBiuro24.pl

Darmowe aktualizacje

Całkowicie bezpłatne i natychmiastowo dostępne aktualizacje systemu! Nie musisz nic instalować i martwić się o czas. Eksperci podatkowi dbają, aby system był w pełni zgodny z bieżącymi przepisami. Nie płać za aktualizacje i obniż koszty prowadzenia biura.

Pełna zgodność z RODO

Twoje dane pod ochroną

Dbamy o bezpieczeństwo przetwarzania danych osobowych. Dwuetapowe logowanie gwarantuje bezpieczne korzystanie z aplikacji. Automatycznie wygenerujesz raport informacyjny dla osób, których dane są przetwarzane. Bieżące dostosowanie do zmian prawnych.

Prowadź biuro rachunkowe online wygodnie i bezpiecznie

Wspieramy rozwój innowacyjnych biur rachunkowych
Korzystaj z bezpłatnych funkcji MojeBiuro24.pl, obniżaj koszty i rozwijaj firmę

Darmowe aktualizacje

Integracja z ZUS i MF

Bezpłatne wsparcie techniczne

Dostęp online 24/7

Narzędzia do windykacji

13
lat
na polskim rynku
250
tys.
wysłanych e-deklaracji
39
mln
zaksięgowanych faktur
  • Wygoda w pracy

  • Mobilność

  • Bezpieczeństwo

Bezpłatne aktualizacje systemu

Rozwijamy serwis poprzez regularne aktualizacje zgodne z obowiązującym stanem prawnym i potrzebami naszych klientów.

Bezpieczeństwo informacji

Dane przechowujemy w profesjonalnych serwerowniach spełniających najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Ochrona danych osobowych

Dostosowaliśmy zasady działania systemu do wymogów stawianych w ustawie o ochronie danych osobowych.

Testuj bezpłatnie

Bezpłatne aktualizacje
natychmiastowo

100% online, bez potrzeby instalacji

Moduł do windykacji

Biała lista podatników VAT

Wyliczanie różnic kursowych

Automatyczne księgowanie zdarzeń

Kontrola Twoich finansów 24 / 7

Cykliczne fakturowanie klientów

Skanowanie faktur OCR

Fakturowanie, CRM, magazyn, bezpłatnie dla klientów

SMS i e-mail o podatkach i ZUS

System zgodny z prawem i z RODO

0/5 (29)